1000 TL Altındaki Laptop Bilgisayarlar

En ucuz laptop kategorisi altında yer alan ve basit tarz kullanımlar için son derece ideal olan uygun fiyatlı laptoplar ile hem bütçenizi aşmayacak hem de işlerinizi uygun bir cihaz ile gerçekleştirebileceksiniz. İnternet’te gezinme ya da office programlarını kullanmak için tercih edebileceğiniz 1000 TL altındaki laptop bilgisayarları sizin için listeledik.

1-Casper Nirvana N210 

Casper Nirvana N210 Modeli Uygun Fiyatlı Laptop Bilgisayarlar Arasında

Türk markası olarak uzun yıllardır laptop bilgisayar satışlarında güzel rakamlara ulaşan Casper markasının düşük bütçeli kişilere yönelik olarak tasarlayıp piyasaya sunduğu  Casper Nirvana N210 modeli, İntel Atom Z3735F modelli işlemciye sahip. En ucuz laptop kategorisinde yer alan bu laptop 1.33 Ghz saat hızı ile düşük performans gerektiren işlemlerde işinizi görecek olan bu cihazı 2 GB bellek boyutundaki RAM destekliyor. 64 GB Harddisk kapasitesi ile temel fotoğraf ve dosyalarınızı kolaylıkla saklayabilmenize olanak sağlayan bu bilgisayar 10.1″ ekran boyutu ile hem laptop hem de tablet pc olarak kullanılabiliyor. Tak çıkar klavyesi ile son derece ergonomik olan bu laptop ile farklı deneyimlere hazır olun. Bu bilgisayara Hepsiburada web sitesi üzerinden 725 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

2-Hometech HT-101B

Hometech HT-101B

Hometech markasının ikisi bir arada modeli olan Hometech HT-101B modeli düşük bütçeli bilgisayar kullanıcılarına hitap ediyor. Zira bir tablet bilgisayardan beklediğiniz her türlü ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte olan bu modele İntel Atom Z3735F model işlemci güç veriyor. 2 GB RAM belleği ve 32 GB Sabitdisk kapasitesi ile alt düzey ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak üretilen bu cihaza 945 TL gibi bir ücret karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Windows 10 Home işletim sistemiyle gelen bu cihazdan çok fazla şey beklememek de yerinde bir karar olacaktır.

3-Hometech Alfa 100A

Hometech Alfa 100A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hometech markasının bir diğer modeli olan Alfa modelinin özellikleri de yukarıda bahsettiğimiz HT-101B modeli ile neredeyse birebir özelliklere sahip. Şöyle ki 2 GB RAM belleğin güç verdiği ve İntel Atom işlemcisiyle desteklenen bu bilgisayarın 32 GB gibi bir Sabitdisk kapasitesine sahip olması bizi pek şaşırtmıyor. Bu modelin tek farkı 13.3″ ekran boyutu ile tablet olarak kullanılamıyor olmasıdır. Normal bir laptop tasarımında olan bu bilgisayarı tercih edecek kişilerin tablet ihtiyaçları da var ise HT-101B modelini tercih etmeleri mantıklı bir tercih olacaktır.

Turkcell Superonline Kotasız İnternet Tarifeleri Açıklandı başlıklı yazımıza gitmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir