En Uygun Laptop Fiyatları Casper Ürünlerinde mi?

Casper markalı bilgisayarların genellikle neden ucuz olduğu merak edilir. O sebeple laptop fiyatları casper aramalarının son dönemlerde bir hayli arttığına şahit oluyoruz. Peki  casper laptoplar neden bu kadar ucuz yoksa çok mu kalitesiz? Bizce durum tam tersi. Reklam gibi algılanmasını istemem ama sizin için en doğru bilgisayarı geliştirilmiş Casper ürünleriyle bulmanız artık mümkün! İlk önce yeni bir laptop bilgisayar alırken öncelikle dikkatli olmanız gereken bütün ayrıntılar verirken, gerçekten de ihtiyacınızı tam olarak tespit etmenizi kolaylaştırmak istiyoruz. Bir işlemci için bilgisayarın bütün işlemlerinin kontrolünün gerçekleştiği beyindir demek elbette ki haksız bir söz olamayacaktır. Hatta bilgisayar birbirine bağlantılı bir sistem olduğu için her bir parçası sisteme uyumlu çalışması gerekmektedir.

Bir Laptopta Bulunması Gereken Özellikler

İhtiyaç duyacağınız bilgisayarı anlayabilmek için lazım olan bütün bilgileri sizler için topladık. Uygun laptop fiyatları casper ile artık mümkün gibi gözüküyor. İşlemci, işletim sistemi, sabit disk, kasa, ana kart, batarya ömrü ve de ram olarak sınırlandırılmış kategorilerle sizlerin nasıl bir laptop istediğinizi öğrenip Casper’ın sizler için hazırladığı yüksek teknoloji ürünlerinden birini tercih etmenizi öneriyoruz. İşlemci olarak celeron, pentium, core m, core i3, core i5, core i7 seçenekler sunmaktadır. İşlemciler güçlendikçe ekran kartları da onlar kadar güçlü olmazsa bu performans kaybı oluşturur. Derecelendirme yaparsak işlemcisi 5 puan olan bir bilgisayara 3 puanlık ekran kartı takılmış olursa genel puan 3 eşiğine takılıp bilgisayar 3 puan alır. Görüldüğü üzere tekerleksiz bir arabanın işlevsiz olduğu gibi laptoplar da diğer sistem donanımlarıyla bütün olarak düşünülmelidir.

SSD Diskler ile Bilgisayarınızı Uçuşa Geçirin

Laptopları hız konusunda en çok etkileyen donanımların başında şüphesiz ki SSD diskler gelmektedir. Harddisklerin yerine gelen ve bir süre sonra tahminimce sabitdisklerin pabucunu dama atacak olan SSD diskler 128 GB dahi olsa bir laptopta kesinlikle bulunması gerekir. Gerek açılış hızı gerekse sistem açık olduğunda yapılan işlemlerde gözle görülür bir hız farkı görebilmenizi sağlayacak olan SSD diskler ikinci el laptop alırken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. İkinci el laptop alırken dikkat edilecek diğer konuları görmek için ikinci el latop fiyatları ve dikkat edilecekler başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir