Turkcell Superonline Kotasız İnternet Tarifeleri Açıklandı!

Herkesin gözü kulağı Turkcell Superonline kotasız internet fiyatlarındaydı ve Superonline firmasından gelecek fiyatları bekliyorlardı. Nihayet bugün Turkcell Superonline kotasız internet fiyatları belli oldu ve bu internet sağlayıcısını kullanan vatandaşlar sonunda yeni tarife ücretlerini öğrendiler. Bunun yanı sıra Turkcell Superonline yeni gelen müşterilerine ve var olan müşterileri içerisinde sözleşmelerini yenileyen kişilere 1 aylık olmak üzere 100 Megabit interneti ücretsiz olarak sundu. Fiber internet deneyimini yaşamalarını isteyen superonline firması bu jesti ile bazı kullanıcılardan olumlu yorum almayı başardı.

Turkcell Superonline Kotasız İnternet artık AKK’siz sunuluyor.

İşte Turkcell Superonline Kotasız İnternet Ücretleri!

Bildiğiniz gibi Turkcell Superonline zaten 2016 yılından itibaren AKK’yi yani Adil Kullanım Kotasını kaldırdığını duyurmuştu ve müşterilerine sınırsız internet sağlıyordu. 1 Ocak tarihinden itibaren hız limitleri de ortadan kalktı ve superonline tarifenizde almış olduğunuz hız ne ise AKK dolsun ya da dolmasın o hızla ay boyunca interneti kullanabileceksiniz. Superonline’ın birçok tarifesi bulunmakta. Bunlardan ilki Fiber Limitsiz İnternete Giriş tarifesidir. Bu tarife 79,90 TL karşılığında kullanıcılar ile buluşacak. Şu an fiber tarifesini kullanan eski müşteriler ise taahhüt süreleri ne zaman bitiyorsa o süreye kadar AKK sınırı olmadan fiber hızında internetlerini kullanmaya devam edecekler ve bu kişilerden herhangi bir ek ücret talep edilmeyecek.

Kullanıcı sayısı en fazla olan 25 Megabit hızındaki limitsiz fiber internet paketi ise 89,90 TL karşılığında kullanıcılara sunulacak. Bunun yanı sıra Turkcell Superonline Fiber Platin Paketler adı altında yüksek hızlı internet sağlayan yeni tarifesini duyurdu. Bu paket ile internet hızı ihtiyacı olan kişilerin hız sorunlarını tamamen çözeceği düşünülüyor. Bu paketin fiyatı ile ilgili detaylı bilgi eminiz yakın zamanda İnternet servis sağlayıcısından gelecektir.

Herkesin merakla beklediği ve orta ölçekli bir kullanıcının tercih ettiği 35 Mbps hızındaki fiber internet paketi tam olarak 99,90 TL karşılığında kullanıcılara sunulacak. Bu durumda isteyen kullanıcılar 10 TL daha az ücret ödeyip 25 Mbps kullanacak, benim hıza ihtiyacım var diyen kullanıcıların imdadına ise 35 Mbps hızındaki paket yetişecek.

Geriye hız konusunda hiç tereddüt etmeyeceğiniz 50 Mbps ve 100 Mbps hızındaki fiber internet tarifeleri kalıyor. Bu tarifelerin ücretlerine geçmeden önce Turkcell’in abonelik şartlarında değişikliğe gittiğini söyleyelim. Şöyle ki önceden 24 aylık taahhütler şeklinde abonelik veriliyordu bu sistem artık 12 aya düşürüldü. Ayrıca aktivasyon işlemleri ve modem kurulum işlemleri için müşterilerden ücret talep eden firma artık bunu da almayacak. 50 Mbps fiber internet tarifesi 129,90 TL karşılığında, 100 Mbps fiber internet tarifesi ise 199,90 TL karşılığında kullanıcılar ile buluşacak. Siz bu fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum kısmına fikrinizi belirtebilirsiniz.

Hotspot İnternet Paylaşımı Neden Ücretli Oldu buraya başlıklı yazımızı okumak isterseniz tıklayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir