PUBG Mobile Kar Haritası 21 Aralıkta Yayında

Milyonlarca oyuncunun heyecanla oynadığı ve başında uzun vakitler harcadığı Pubg Mobile oyununa bir yenilik daha eklendi. Pubg kar haritası özelliğini 21 Aralık 2018 tarihinde yapılan güncelleme ile kullanıcılarına sunacak. Kar haritasının adı Vikendi ve son zamanlarda internette bu harita oldukça fazla aranıyor. Peki bu harita kullanıcılarına istediklerini verebilecek mi? Bizce bu harita en az Erangel kadar tutulacak. Hem IOS platformunda hem de Android platformunda yapılan güncelleme ile oyuna eklenen bu haritayla birlikte oyuna birçok yenilik daha eklendi.

Yapılan Güncelleme İle Gelen Yenilikler

-Kar haritası eklendi

-Pubg oyununun giriş kısmına kar efektleri eklendi

-Silah kaplamalarıyla ilgili bir özellik eklendi

-Yaptığınız harcamalardan ödül kazanma sistemi eklendi

-Oyuna Arapça dili eklendi

Pubg kar haritası büyük bir heyecan yarattı.

Pubg Kar Haritası Nedir

Battle Royale isimli oyun şirketinin dünyayı kasıp kavuran oyunu Pubg kar haritası özelliği ile tekrardan dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda. The Game Awards 2018 isimli etkinlikte dünyanın en iyi oyunları seçilmektedir ve bu etkinlikle Pubg kar haritası gün yüzüne çıkarak oyun sever kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Pubg oyununda en çok tutulan haritalar Erangel ve Sanhok olarak karşımıza çıkmaktaydı. Zira Miramar haritasının da çok hitap ettiği kesim var ancak yeni gelen Vikendi kar haritası bütün istatistikleri alt üst edebilir. Kar haritasının bir handikapı var o da karakterin geçtiği yerde kar izi kalıyor olması. İz bırakarak bir yolda ilerlediğiniz zaman düşmanlar sizin geçtiğiniz yolları görebilecek ve böylece kolayca av olabileceksiniz. Bu gibi durumlara dikkat ederek oyunda daha fazla özenli olduğunuz takdirde av değil avcı konumuna geçebilirsiniz. Oyuna bir de G36C saldırı tüfeği eklenmiş durumda. Bunun yanı sıra kar motorsikleti de oyunda yerini alıyor.

Pubg kar haritası ile yeni heyecanlara adım at.

Siz Pubg kar haritası hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum kısmına yazabilirsiniz. Nasıl format atılır başlıklı yazımızı okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir