Kalitesiyle Şaşırtan ASUS Laptop Fiyatları

Laptop araştırması yaparken Asus laptop fiyatları diye arama yaptığımız zaman karşımıza şu bilgiler çıkıyor. Asus markası Tayvan merkezli bir firma olup 1989 yılında kurulmuş, o günden bugüne farklı teknolojik ürünler üretmiştir. Günümüzde öncelikle bilgisayar, laptop,  cep telefonu ve farklı bilgisayar parçaları üretmektedir. Asus’un ürünleri günümüzde çok farklı gruplarda kendini gösterse de son dönemde laptop grubundan söz getirmeye başladı. Ülkemizde özellikle laptop pazarında büyük yere sahiptir. Farklı modellerin sunduğu hizmetlerle değişen Asus laptop fiyatları diğer markaların önüne geçmesine neden oluyor. Bu arada şu bilgiyi de verelim ki firma adını Yunan mitolojisindeki kanatlı at Pegasus‘tan almıştır.

Asus laptop fiyatları uygun modellerde bir hayli düşük seviyelerde.

Asus’un iddialı olduğu bilgisayar grubundaki Asus Rog serisi popüler oyun bilgisayarları arasındadır. Bu laptopların en belirgin özellikleri kullanılan kırmızı siyah renk şeması ve sahip oldukları alüminyum kasadır. Yüksek işlemcisi ve kaliteli ekran kartı ile bir oyun canavarına dönüşen Asus rog serisi fan yapısı ile bir buhar odasını serinletebilecek güçtedir. Bu özellikleri ile cihazın aktif olarak saatlerce kullanılabilmesi ve performansında hiçbir düşüş yaşanmaması muhtemel sonuçtur.

Asus Laptop Fiyatları Zenbook Modellerinde Düşündürüyor

Son zamanlarda ortaya çıkan Asus Zenbook Pro 15 modeli dokunmatik ve ekranlı touchpad yani screenpad ile bilgisayar dünyasında yeni bir devrim yaratmayı başarmıştır. Bu saatten sonra karşımıza çıkacak olan yeni laptop modellerinde de bu özelliği görmek bizleri şaşırtmayacaktır. Asus zenbook modelleri malzeme kalitesi ve eşsiz tasarımıyla göz kamaştırırken dokunmatik hassasiyeti ile diğer modeller arasından ön plana çıkmayı başarıyor. Zenbook Pro 15 modelinin ön plana çıkaran bir diğer özelliği ise sahip olduğu üst düzey grafik kartı. GTX 1050 serisi ekran kartı ile gaming laptop kategorisinde de kendine yer buluyor. İ9 işlemci serisi ise hız konusunda zaten ardından konuşturmuyor. Bu işlemci ve grafik kartıyla Zenbook modeli tam bir güç makinesi. Buna karşın bu günlük kullanımda deforme olmaya karşı korunmak için tasarlanmış yapısı kullanıcılara güven veriyor. Asus tüm bu öncü serilerini kalitesine oranla orta düzey fiyatlara kullanıcılarla buluşturuyor. Şimdi her kullanıcıya hizmet eden Asus laptop fiyatları bulunmakta ve herkes kendi bütçesi ölçüsünde bir Asus laptop sahibi olabilmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir